Soběstačný festival

28.října, KKafe na Střeleckém ostrově, Praha

směrem k soběstačnosti

mít spokojený život

žít v rovnováze

s ohledem na budoucnost

O festivalu

Soběstačný festival jsme se rozhodli uspořádat jako výjimečnou akci, věnující se tématům jako je soběstačnost, odolnost nebo udržitelnost. Je o cestě za snížením závislosti. Závislosti třeba na externích zdrojích, trhu a velkých institucích, což může přispět k větší nezávislosti, a pocitu svobody.
Soběstačnost každý z nás vidí trochu jinak. Často se o ní mluví, a míváme ji pospojovanou různě podle toho, co jsme viděli, zažili, četli nebo s tím, co aktuálně žijeme. Možná už do nějaké míry soběstační jste, možná hledáte způsob kde začít. Festival je tu pro vás.

3x PROČ

  1. Inspirace a nové perspektivy: Festival soběstačnosti vám poskytne jedinečnou příležitost setkat se s podobně naladěnými lidmi. Tato setkání vám otevřou nové perspektivy a inspirují vás k přemýšlení o vašem vlastním životním stylu.
  2. Rozšíření znalostí o udržitelnosti: Přednášky a prezentace od předních odborníků v oblasti soběstačnosti vám poskytnou hlubší porozumění nejen problematiky, ale i souvislostí. a často připraví i pár AHA momentů 🙂
  3. Spojení s komunitou: Soběstačný festival je místem setkání lidí s podobnými zájmy. Můžete se s lidmi, kteří sdílejí váš zájem o udržitelný životní styl potkat a najít nové přátele a spolupracovníky. Komunita vám může poskytnout podporu, sdílet zkušenosti a inspirovat vás k dalšímu růstu.

Těšíme se na vás

Dagmar a Petr